Browsing Tag

Bufon

Një shans i fundit për Bufon, ka ofertë nga Portugalia

Xhanluixhi Bufon është një nga portierët më të mirë në historinë e futbollit dhe në Itali, Xhixhi konsiderohet një legjendë. Sezonin e shkuar, 41-vjeçari mbrojti portën e PSG-së, skuadër me të cilën kishte nënshkruar një kontratë 1-vjeçare.…

Bufon: Sulmi i Liverpulit është kërcënim, por unë jam gati

Bufon pritet që të jetë titullar në ndeshjen e sotme mes Liverpulit dhe PSG-së. 40-vjeçari do të ketë një mision të vështirë, për të ndalur treshen Salah-Mane-Firmino. Edhe pse kundër tij do të jetë një treshe e frikshme, italiani beson se…

Bufon: Champions-i? S’jemi favoritë, Juve dhe Barça po

Xhanluixhi Bufon ka dhënë një intervistë për “SKY”, ku dhënë mendimet e tij për skuadrat favorite në këtë edicon të Champions-it. Gardiani i PSG-së e pranoi se ai nuk e sheh ekipin e tij aktual si favorit, ndërkohë që tha të kundërtën për…

Gara e “Topit të Artë”, Bufon zbulon votën e tij

Gara për trofeun e "Topit të Artë" këtë vit është ndryshe. Dyshja Mesi-Ronaldo nuk janë favoritë, ndërsa ka një garë treshe për fitimin e trofeut prestigjioz. Luka Modriç, Antuan Grizman dhe Kilian Mbape do të “luftojnë” deri në dhjetor…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online