VIDEO | Çmenduri e Belotit, Torino fluturon drejt Europës

Spektakël në ndeshjen e parë të Serie A për ditën e sotme. Torino ka triumfuar me…

VIDEO | Torino “shpërthen” në fund, fundos Kievon dhe sheh Europën

Torino nuk u ndal as kundër Kievos dhe arriti. fitoren e dytë rresht në shtëpi. Ekipin…

Mançini i ka “alergji” pykat, merr përforcime nga… Serie B

Kombëtarja italiane pret më 17 nëntor në “San Siro”, Portugalinë. Kampionët në fuqi të Europës vijnë…

Torino bën presion: Milani nuk ka shans për Belotin

Urbano Kairo është një president kokëfortë, sepse e di mirë që ka në dorë një thesar,…

Torino prezanton skuadrën pa Belotin

Andrea Beloti është një ndër sulmuesit më të kërkuar në Europë dhe Torino pret me qetësi…

Derbi milanez për Belotin, por çmimi po bëhet absurd

Interi kërkon një sulmues të rëndësishëm dhe Andrea Beloti i Torinos mbetet synim madhor, por jo…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online