Browsing Tag

Behar Ramadani

Në pritje të ofertave: Ja formacioni i lojtarëve pa kontratë

Jemi në periudhë merkatosh. Futbollistë, agjentë, drejtorë e presidentë klubesh i janë drejtuar tavolinave të negociatave teksa përgatiten për sezonin e ri. Në krahasim me vitet e shkuara kemi një numër më të vogël lojtarësh pa kontratë.…

Mungesë “big” e Luftëtarit, tani sytë nga Ramadani

Luftëtari luan këtë javë në transfertë me Flamurtarin, ekip që po bën mirë javët e fundit. Gjirokastritët shkojnë ën Vlorë për të marrë pikë dhe për këtë trajneri Julian Ahmataj do të hedhë në fushë një ekip të ekuilibruar. Elbasanasi…

VIDEO | Ramadani ironi për aleancat, Aleksi imiton Evran

Futbollisti i Luftëtarit, Albano Aleksi, ka ndarë së fundmi një video të shkurtër në “Instagram” me ndjekësit e tij. Mesfushori fierak ndodhet në autobusin e skuadrës gjirokastrite dhe pranë ka kolegun e repartit, Behar Ramadanin.…

Ramadani: Më kërkuan edhe jashtë Shqipërisë

Behar Ramadani  ka qenë një ndër lojtarët më të kërkuar nga klubet e Superiores gjatë merkato së dimrit.  Megjithatë kontrata e mesfushorit shkodran me Luftëtarin u bë pengesë. Këtë gjë futbollisti e pranoi në emisionin “Gol pas Goli” në…

Luftëtar i cunguar, Mezani bën llogaritë pa dy

Gentian Mezani, veçse pret ndonjë lojtar nga drejtuesit, po mendon edhe për ndeshjet e radhës që Luftëtari ka në program. Viti nis me takimin në Kupë kundër Egnatias dhe më pas në Gjirokastër ndeshen me Kastriotin për llogari të…

Skaneri i Ramadanit: Ju tregoj problemet e Luftëtarit

Behar Ramadani, kapiteni i Luftëtarit, analizon nisjen e kampionatit. Mesfushori shkodran pranon që lëvizjet e bëra në ekip kanë pasur ndikimin e vet, por edhe gabimet në mbrojtje e në sulm i kanë penalizuar. Gjirokastritët janë mundur…