Browsing Tag

Basaksehir

Godet Bashakshehiri, akord me brazilianin e famshëm

Bashakshehiri kryeson kampionatin turk me 35 pikë, ndërsa ndiqet nga katër ekipe në kuotën e 29 pikëve. Drejtuesit e klubit kryesues kanë objektiv titullin dhe kanë përforcuar ekipin, duke i dhuruar trajnerit një emër të madh për repartin…

Cikalleshi kthehet me gol në Stamboll

E ardhmja e Sokol Cikalleshit është ende mister, duke qenë ende në korrik dhe duke ditur synimet e sulmuesit tonë, i cili dëshiron të luajë rregullisht. Megjithatë, për momentin Cikalleshi është në Stamboll dhe ka nisur fazën përgatitore…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online