Browsing Tag

Balak

Sportistët e pafat, njihuni me vipat e tradhtuar nga gratë

Sportistët e famshëm nuk gëzojnë reputacionin si njerëzit më besnikë në marrëdhëniet bashkëshortore. Paraqitja dhe sidomos fama e madhe dhe milionat që vijnë me prej saj, bëjnë atletët elitarë në planet të jenë objekt interesi për shumë…

Lampard trajner i Çelsit, ndihma i vjen nga… Gjermania

Lampard brenda pak ditësh pritet të bëhet trajneri i ri i Çelsit. Klubi londinez ka pranuar kërkesën e Derbit, skuadrës aktuale të trajnerit, për të paguar 4 milionë euro si dëmshpërblim për mbylljen e parakohshme të kontratës. Klubi i…