Atanda gëzon Gegën, mbrojtja ndryshon sërish

Partizani po bëhet gati për ndeshjen e radhës, këtë herë në shtëpi me Laçin. Trajneri Skënder…

Gega sheh mesfushën e kompletuar, një mbrojtës humbet Kastriotin

Partizani e la pas krahëve humbjen me Skënderbeun dhe u rikthye te fitorja në ndeshjen me…

Atanda: Do ia dal dhe me Rexhinaldon, gjithçka po shkon mirë

Mbrojtësi nigerian Sodik Atanda, ishte lojtari që foli para gazetarëve në prag të ndeshjes ndaj Kukësit.…

Rikuperohet mbrojtësi, Teuta sytë nga Atanda-Sidibe

Teuta do të luajë një ndeshje miqësore të dielën me Gjilanin, ndërkohë që trajneri Bledi Shkëmbi…

Partizani mohon problemin Atanda: Rinovon së shpejti

Sodik Atanda nuk ka rinovuar ende dhe kjo mund të jetë arsyeja pse nuk po aktivizohet…

S’rinovon dhe ndëshkohet, Atanda s’ka as oferta

E çuditshme është situata me Sodik Atandën në radhët e Partizanit. Mbrojtësi ka humbur rolin e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online