Atletiko u tërhoq, “gjiganti” italian fillon negociatat për Hysajn

E ardhmja e Elseid Hysajt mbetet ende një dilemë, kur ka kaluar më shumë se gjysme…

De Rosi ndërron mendje, karriera vijon 11000 kilometra larg Romës

Daniele De Rosi tashmë ka marrë vendimin final. Ish-mesfushori i Romës ka vendosur të vazhdojë të…

Humbje kolosale, Roma gati të shesë dy dështimet e Monçit

Merkato e vitit të kaluar te Roma rezultoi një katastrofë e vërtetë. Drejtori sportiv i atëhershëm…

Një legjendë më pak, De Rosi merr vendimin final

Daniele De Rosi u ndje i tradhtuar kur Roma nuk pranoi të rinovonte kontratën e tij.…

ZYRTARE | Roma shkatërron mbrojtjen, i jep Napolit më të mirin!

Që Roma është në kaos total, këtë e dinim prej kohësh, por që klubi t’u dhurojë…

Shkëmbim lojtarësh dhe 16 milionë euro në mes, arrihet akordi Roma-Napoli

Kostas Manolas nuk do të jetë më pjesë e skuadrës së Romës. E ardhmja e qendërmbrojtësit…

Largimi dhe akuzat e Totit, Reagon Roma: Ja çfarë i ofruam

Françesko Toti njoftoi ditën e sotme largimin nga klubi i Romës pas plot 30 vitesh. Legjenda…

Roma hap rrugë, edhe Europa League në rrezik

Roma nuk ka shkuar më shumë se një barazim 0 – 0 në transfertën ndaj Sasuoloës.…

Roma merkato te Augsburgu, synohet pasuesi i Kolarov

Roma po mendon të përforcojë mbrojtjen me një lojtar të kampionatit gjerman. Bëhet fjalë për futbollistin…

Palota akuzon Monçin: Gënjeshtra! Ai kishte kontroll absolut

Një javë më parë, presidenti i Romës Xhejms Palota ndërmori masa drastike pas krizës së rezultateve…

Ranieri: Shik do na bëjë të ëndërrojmë, mund të luajë së bashku me Xhekon!

Klaudio Ranieri do ta nisë kundër Empolit aventurën e re me Romën. Verdhekuqtë do të presin…

Roma “Made in Italy”, sa vite pa kaq shumë italianë në fushë

Serie A është ndër kampionatet me numrin më të lartë të huajve në Europë. Në ekipet…

Burokracitë marrin fund, projekti i “gjigantit” italian merr “dritën jeshile”

Italia ka një reputacion si një shtet ku burokracitë në çdo fushë të jetës nuk kanë…

Di Françesko: Zaniolo pjesë e një klubi të madh, ja ku ngjason me Totin

Nikolo Zaniolo shënoi golin e tretë me fanellën e Romës në takimin e djeshëm ndaj Milanit.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online