Browsing Tag

Argjend Mustafa

Mbyllet bashkëpunimi, Prishtina largon dy lojtarë

Bardhekaltrit e Prishtinës kanë zyrtarizuar dy largime nga ekipi. I pari është Argjend Mustafa. Mesfushorit i përfundonte kontrata me nënkampionët dardanë verën e ardhshme, por ai dhe klubi kanë gjetur akordin për të mos vazhduar…

Mustafa tenton sërish Superioren, e provon nga Vlora

Te Besa u paraqit mjaft mirë dhe më pas ishte Partizanit që e afroi në ekip. Flasim për Argjend Mustafën, mesfushorin që në Shqipëri është aktivizuar edhe me skuadrën e Laçit. Me bardhezinjtë ka fituar edhe Kupën e Superkupën e Shqipërisë.…