Browsing Tag

Anjeli

E zbulojnë në Angli, Anjeli kontakton trajnerin e njohur

Eliminimi nga Ajaksi në çerekfinalet e Champions League mund të shkaktojë një reaksion zinxhir te Juventusi. Sipas medies angleze “Sky Sports”, gjatë orëve të fundit drejtuesit e klubit torinez kanë filluar kontaktet e parë me Antonio…

Anjeli shpall objektivat dhe zbulon kapitenin e ri

Juventus zbrit në fushë dje, duke zhvilluar provën gjenerale para nisjes së kampionatit,ku mori një fitore të thellë ndaj skuadrës së dytë të saj. Nuk mund të mungonte dhe një koment nga presidenti Andrea Anjeli, i cili ka prekur disa tema,…