Mesi s’po luan mirë? Di Maria ka versionin e tij

Argjentina po paraqitet relativisht mirë në Kupën e Amerikës. Bardhekaltrit kanë arritur të shkojnë në gjysmëfinalet…

Di Maria: Një ditë shpërtheva, nuk duroja më! Ju tregoj sherrin me Van Galin

Në verën e vitit 2014, Angel Di Maria la Realin e Madridit për t’u transferuar te…

Tuhel me mendjen te Champions, surprizon Di Maria: Napoli superior!

PSG po përgatitet për dy ndeshje shumë të rëndësishme. Nesër pret Lilën, vendin e dytë në…

Lajme të mira në Paris, “blindohet” ylli i sulmit

Kampionati francez këtë sezon ka nisur gati-gati si një fotokopje e sezoneve të kaluara, ku PSG…

Rroga e lojtarit mban peng rinovimin, Di Maria drejt Premier Ligës?

Angel Di Maria ndodhet në vitin e fundit të kontratës me PSG, por kjo gjë nuk…

Di Maria është i qartë për të ardhmen: PSG klubi im i fundit në Europë

Angel Di Maria po kalon një periudhë të mirë te PSG, ku ka shënuar tre gola…

Interi ngulmon, Ançeloti shpejton dhe e telefonon

Karlo Ançeloti e njeh mirë dhe do e donte në ekipin e tij. Për ta bërë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online