Browsing Tag

Allan Saint-Maximin

Milani ngel “thatë”, francezi zgjedh ofertën londineze

Alan San Maksimin ishte një nga objektivat e Milanit në janar, me klubin italian që iu desh të hiqte dorë nga shërbimet e tij pas problemeve me UEFA-n dhe rrokadës së drejtuesve. 22-vjeçari aktivizohet me Nisën ne kampionatin francez, ku ka…

E zbulon vetë lojtari, Milani ishte pranë talentit francez

Milani bëri një merkato aktive në verë, por shumica e lojtarëve të ardhur nuk kanë treguar nivelin e pritur. Drejtuesve, duke parë gjendjen e ekipit, iu desh të ndërhynin edhe në merkaton e dimrit për të sjellë elementë që bënin diferncën.…