Browsing Tag

Açerbi

Tallja pas ndeshjes, Bakajako telefonon Açerbin

Të shtunën në mbrëmje Milan-Lacio u mbyll me sherr masiv dhe pak më vonë mesfushori i Milanit Bakajako shkoi poshtë tribunës së tifozerisë ultras, duke valëvitur fanellën e mbrojtësit të Lacios, Açerbi, me të cilin shkëmbeu batuta në…

Açerbi sulmon Bakajokon, mesfushori i Milanit kërkon falje

Një debat në mesjavë, me batuta në distancë se cili ekip ishte më i forti, bëri që Bakajoko të festonte në mënyrë naive pas ndeshjes Milan-Lacio, duke tundur si trofe lufte para tifozëve fanellën e mbrojtësit të Lacios Açerbi. Ky i…

Açerbi: Nuk e kuptoj pse nuk më thërriti Mançini

Françesko Açerbi po përjeton sezonin më të mirë të karrierës së tij edhe pse në moshën 31-vjeçare. Qendërmbrojtësi ka bërë që të harrohet largim i De Vrij te Lacio dhe ecuria e mirë e kishte bindur se meritonte një vend në listën e…