Surpriza, Panuçi befason me formacionin?

0

Duhen dhe pak minuta për t’u zbuluar formacioni zyrtar për ndeshjen me Spanjën, megjithatë sipas raporteve të fundit nga Spanja, formacioni i Shqipërisë pritet të jetë plot surpriza. Me shumë gjasa nga minuta e parë do të zbresin në fushë mbrojtësit Frederik Veseli e Hysen Memolla  dhe sulmuesi Azdren Llullaku, u raportua vetëm pak minuta në “Supersport”. Mbetet për t’u parë nëse tekniku italian do të befasojë me formacionin, pasi veç mungesave të panumërta mund të kemi dhe ndonjë lëvizje taktike të minutë së fundit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.