Skënderbeu gati për Teutën, mungon një titullar

0

Skënderbeu përballet nesër me Teutën, ndërkohë që trajneri Orges Shehi nuk do ta ketë ekipin e plotë. Sulmuesi Blerim Krasniqi është dëmtuar dhe stafi teknik po i bën llogaritë pa të. Kështu nga minuta e parë pritet të luajë Oto Xhon.

“Blerim Krasniqi është e vetmja mungesë për takimin e së shtunës. Sulmuesi ka pësuar një dëmtim i cili e bën të pamundur aktivizimin ndaj Teutës. Pjesa tjetër e grupit në gjendje optimale në prag të takimit”, njofton klubi i Skënderbeut. Ndeshja luhet nesër prej orës 17:00, ndërkohë që kanë dalë edhe çmimet e biletave për këtë përballje.

ÇMIMET E BILETAVE, SKËNDERBEU-TEUTA
(E shtunë, më 1 dhjetor; Stadiumi “Skënderbeu”, ora 17:00)
Tribuna Gold A & B – 1000 Lekë
Tribuna A, B – 400 Lekë
Tribuna C – 300 Lekë
Tribuna E, D – 200 Lekë
SHITJA: Biletat kanë dalë në shitje dhe mund t’i blini pranë biletarisë te stadiumi “Skënderbeu”

Java e pesëmbëdhjete e Kategorisë SuperioreKF Skënderbeu vs KF TeutaBiletat kanë dalë në shitje dhe mund ti blini…

Gepostet von blinibileta.com powered by t.ticket am Freitag, 30. November 2018

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.