VIDEO | Prezantim unik, Bolonja zyrtarizon talentin danez

0

Bolonja ka prezantuar në mënyrë krejt unike sulmuesin danez Andreas Skov Olsen. Në një përshtatje të kryeveprës së Shekspirit, Hamletit. Olsen shikohet teksa duhet t’i japë përgjigje dilemës për t’u bërë pjesë e Bolonjës ose jo. Në fund danezi zgjedh dhe prezanton veten me fanellën e Bolonjës.

Benvenuto Andreas

IL DILEMMA È RISOLTO!?????#BenvenutoSkovOlsen | #WeAreOne

Gepostet von Bologna Fc 1909 am Mittwoch, 24. Juli 2019

Bolonja pagoi 6 milionë euro për të blerë kartonin e sulmuesit 19-vjeçar nga danezët e Nordsjeland. Olsen shënoi 22 gola në 36 takime ndeshje, shifra këto tërhoqën vëmendjen e shumë klubeve nëpër Europë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online