Browsing Tag

u 18

Shqipëria U18, lojtarë edhe nga Sampdoria e Monako

Kombëtarja jonë U-18 do të zhvillojë një turne në Rijeka, që nis në datën 27 maj dhe përfundon në 2 qershor. Në kuadër të këtij turneu, është bërë zyrtare edhe lista e të grumbulluarve. Në sy bien disa lojtarë, të cilët aktivizohen edhe…