Shqipëria U15, tani provon edhe shijen e humbjes

0

Pas një fitoreje dhe një barazimi, Shqipëria U15 është mposhtur në turneun që po merr pjesë në Kroaci. Kuqezinjtë u vunë sot përballë skuadrës së NK Hask 1903. Kjo ndeshje u mbyll me rezultatin 2-1 në favor të skuadrës kroate.

Skuadra e drejtuar nga trajneri Armand Dama u përpoq të shënonte golin e barazimit, por pa sukses. Shqipëria U15 luajti me këtë formacion: Pojana, Muça, Hasanago, Gjergji, Musta, Hysa, Syla, Dama, Kaba, Xhixha,Tresa.

REZULTATET KUQEZINJVE
Shqipëria 1-0 NK Interblock
Shqipëria 0-0 Slaven Belupo
NK Hask 1903 2-1 Shqipëria

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.