Sa i pafat Ajeti, shkëlqen dhe dëmtohet ndaj Interit!

Arlind Ajeti nuk gjen paqe nga dëmtimet. Mbrojtësi i kombëtares sonë humbi thuajse gjithë sezonin e shkuar për probleme fizike dhe duket se nuk po gjen shërim.

Pasi mungoi javën e shkuar në kampionat, sot mbrojtësi ynë u kthye titullar me Krotonen, në ndeshjen kundër Interit.

66 minuta të shkëlqyera (nota 7), një mur për sulmin e Interit dhe Ikardi ishte krejtësisht jashtë loje. Më pas, një dëmtim i prish pasditen Ajetit dhe Krotones, pasi shqiptari zëvendësohet dhe Krotone u rrënua, duke pësuar dy golat e humbjes 0-2.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online