Ronaldo “e ka mallkuar”, në Mançester të shqetësuar

Kristiano Ronaldo është padyshim një ndër lojtarët më të spikatur në historinë e Mançester Junajtid, klub në të cilin jo vetëm u bë i njohur, por edhe fitoi trofe të shumtë.

Siç e dinë të gjithë portugezi mbante mbi shpinë numrin 7 në ”Old Trafford“, dhe që nga momenti që u largua nga Mançesteri 10 vite më parë, duket se e ka mallkuar atë numër.

Te Junajtid janë të shqetësuar pasi brenda 10 viteve, numri 7 ka shënuar vetëm 15 gola me fanellën e “Red Devils“. Emra si Majkëll Ouen, Angel Di Maria, Memfis Depaj apo Aleksis Sançez, kanë dështuar të gjithë. Duket diçka e pabesueshme, por ja që shifrat flasin qartë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online