PUMA kthen Milanin pas në kohë, zbulohet fanella e sezonit të vitit të ardhshëm

0

Fanella e parë që do të mbajë Milani për sezonin  e ardhshëm është zbuluar nga sajti “footyheadlines.com”. Kompania gjermane PUMA, ka menduar të përdorë një dizajn të ngjashëm me atë të që klubi nga Milano ka përdorur në vitet e para të krijimit.

Shiritat kuqezinj janë holluar ndjeshëm, ndërsa ka dhe një ndryshim madhor në pjesën e jakës, që tani është njësh me pjesën e tjetër të fanellës dhe jo e ngritur si në fanellën e sezonit aktual.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.