Browsing Tag

Fanella

Fanella e re prezantohet në fundjavë, Bajerni me dedikim unik

Bajerni i Mynihut dhe kompania Adidas kanë zbuluar ditën e sotme fanellën e parë për sezonin e ardhshëm të Bundesligës. Dizajni i fanellës së re i kushtohet stadiumit “Allianz Arena”, që ësstë shtëpia e Bajernit prej 14 vitesh. Fanella…

Jo vetëm merkato, Kukësi prezanton dhe uniformat e reja

Kampionët si çdo sezon kanë bërë ndryshime në modelin e fanellave. Uniformat  e sezonit të ardhshëm do të kenë vetëm pak ndryshim. Vijat e bardha vertikale në bluzat e sezonit të shkuar nuk do të jenë më, por ato do të zëvendësohen me vija…