Partizani europian, asnjë risi për momentin

0

Partizani ka zyrtarizuar listën që do të dërgohet në UEFA përr ndeshjet kundër Botevit të Plovdivit.

Përtej punës për të gjetur sulmues (dy janë duke ardhur), Partizani europian nuk ka regjistruar asnjë emër të ri, të paktën për momentin.

Kotobelli, Progni dhe sulmuesi i ri afrikan Xhixhiua janë në listë, por deri të mërkurën lejohet edhe regjistrimi i një lojtari.

Lista e Partizanit për turin e parë

Portierë: Alban Hoxha, Dashamir Xhika, Fabio Gjonikaj
Mbrojtës: Arbnor Fejzullahi, Gëzim Krasniqi, Renato Malota, Sodik Atanda, Renaldo Kalari, Esin Hakaj, Blerim Kotobelli, Kristi Marku, Labinot Ibrahimi
Mesfushorë: Idriz Batha, Lorenc Trashi, Emiljano Vila, Realdo Fili, Mentor Mazrekaj, Jurgen Bardhi, Luren Ismailaj, Gerhard Progni
Sulmues: Xhevahir Sukaj, Mustafa Enok Xhixhiua, Ardit Jaupaj

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online