Një brez më shumë për Andy Ruiz, varësia ndaj “Snickers” ka dhe përfitime

Andy Ruiz shkaktoi një tërmet në botën e boksit teksa për habinë e të gjithë mundi me nokaut kampionin e peshave të rënda Anthony Joshua. Boksieri nga Kalifornia është i vetmi në këtë sport që sponsorizohet nga kompania e njohur  “Snickers”.

Ruiz e ka pranuar para medieve se ka një varësi që në fëmijëri ndaj ccokollatave kësaj kompanie. Teksa kanë kaluar 10 ditë nga fitorja historike e 29-vjeçarit, drejtuesit e kompanisë “Snickers” i kanë dorëzuar atij një dhuratë shumë të veccantë: Një brez kampioni me logon  “Snickers”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online