“Nëse e ka bërë atë gabim, do të vuajë pasojat”, presidenti Cerezo kërcënon Grizman

0

Antuan Grizman është pranë zyrtarizimit të skuadrës së radhës në transfertë. Francezi pritet të transferohet te Barcelona dhe të gjithë po e presin me interes.

Zërat e fundit flasin për firmosjen e kontratës së sulmuesit me Barçën gjatë muajit mars. Atëherë ishte akoma në kontratë me Atletikon dhe një veprim i tillë pa dijeninë e klubit është i palejueshëm.

Diçka të tillë e konfirmuar Enrike Cerezo. Presidenti i klubit “colchoneros” ka kërcënuar Grizman gjatë prezantimit të Zhoao Feliks. “Nuk e di nëse do të shkojë te Barcelona, por nëse ka firmosur gjatë muajit mars, atëherë do të vuajë pasojat”, thekson kreu i Atletikos.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.