Nejmar turpëron Juventusin dhe tregon pse vlen 222 milionë euro

Nejmar drejt Parisit? Nejmar qëndron te Barça?

Askush nuk e di realisht, ndërsa vetë braziliani nuk komenton dhe flet në fushë.

Sot në pak minuta kundër Juventusit tregoi gjithë klasin e vet, sidomos te goli i dytë. Sa për kronikë, Barcelona fitoi 2-1 dhe pas dy golave të Nejmarit në pjesën e parë, Kielini shkurtoi në mesin e pjesës së dytë, kur ishin zëvendësuar gjithë lojtarët e pjesës së parë.

Të gjithë e dimë që Juventusi ka mbrojtje të shkëlqyer, por shihni çfarë u bën Nejmari!

222 milionë nga PSG për yllin brazilian, ç’duhet të bëjë Barcelona?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online