Nejmar në Barcelonë, por për lamtumirën

0

Nejmar te PSG, çështje orësh tashmë. Ylli brazilian i Barcelonës pret qetësisht transferimin dhe tashmë as në stërvitje nuk del më me Barcelonën.

Sot Nejmar u paraqit në Barcelonë, por shkoi vetëm për 40 minuta në qendrën stërvitore të katalanasve, me shumë mundësi për të takuar për herë të fundit shokët e skuadrës, ndërsa u largua natyrisht pa marrë pjesë në stërvitje.

Barcelona tashmë pret pagesën për Nejmarin, por këtu çështja është paksa e koklavitur, pasi PSG nuk mundet të paguajë dhe Nejmar duhet të arkëtojë 222 milionët, për t’ia paguar vetë Barcelonës.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online