Milani mund me poker të rinjtë, shkëlqen talenti Tsaxhud

0

Milani ka zhvilluar sot një ndeshje miqësore brenda familjes. Skuadra e Xhenaro Gatuzos ka fituar 4-0 në takimin ndaj ekipit “Primavere”. Golashënuesit e ndeshjesh ishin Bertolaçi, Abate dhe sulmuesi 19-vjeçar Frenk Tsaxhut, i cili shënoi një dopietë.

Një e veçantë i takimit ishte dhe fakti që mesfushori Rikardo Montolivo luajti me ekipin primavera.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.