Milani mbyll gjithçka për trajnerin e ri, zyrtarizimi të hënën!

0

Çështja kryesore te Milani është padyshim ajo e trajnerit të ri, me kuqezinjtë që ende nuk e kanë zgjedhur timonierin e ri.

Emri kryesor në listën e “Djallit“ është padyshim Marko Xhamapolo dhe së fundmi “Gazzetta dello Sport“ ka zbuluar se ky i fundit do të zyrtarizohet ditën e hënë si trajneri i ri i Milanit.

Marrëveshja duket se është arritur dhe të dyja palët janë bindur. Gjithçka do të marrë fund të hënën, me Milanin që do të nisë të mendojë pë merkaton më pas.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.