Milan vendos përfundimisht, trajneri i ri zyrtarizohet të premten!

Milani prej kohësh është në kërkim të trajnerit të ri, vend që ka mbetur vakant që pas largimit të Xhenaro Gatuzos në fund të sezonit.

Spekulimet dhe emrat e përfolur kanë qenë të shumtë, por gjithsesi duket se kuqezinjtë e kanë marrë vendimin final. Marko Xhampaolo do të jetë timonieri i ri i Milanit, me Di Marzion që ka zbuluar edhe kur prezantohet trajneri.

Sipas specialistit të merkatos, Xhampaolo do të zyrtarizohet ditën e premte. Kështu, Milani mund të nisë të mendojë për merkaton tashmë, pasi çështja e trajnerin duket se u zgjidh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online