Mikrofoni i komentimit sportiv pret me ankth, Konstandin Grillo është në gjendje të rëndë shëndetësore

Gjithmonë duke komentuar ndeshjet dhe duke pasqyruar rezultatet e tyre, por këtë herë Kostandin Grillo po pret vlerësimin më të rëndësishëm në jetën e tij. Komentatori i njohur në vendin tonë është në gjendje të rëndë shëndetësore pasi është prekur nga COVID-19.

Sipas detajeve që raportohen nga “Newsport.al”, më herët Grillo nuk është prekur nga pandemia. Ai po kurohej në Tiranë dhe është nisur menjëherë drejt Turqisë për më tepër specializim. Rreth 60% e mushkërisë është prekur, ndërsa Sinan Idrizi ka marrë përsipër shpenzimet për shërimin e Grillos. Mikrofoni i komentimit sportiv në Shqipëri po pret në ankth, kërkon të dëgjojë zërin që e ka shoqëruar prej kaq shumë vitesh. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online