Mesi: Sa mirë që Ronaldo luajti në Spanjë, unë dhe ai ndryshe nga të tjerët

Lionel Mesi ka dhënë një intervistë për një emision radiofonik në Argjentinë. Ndër temat e shumta që “pleshti” diskutoi me gazetarin ishte dhe ajo e lojtarit më të mirë më planet.

LOJTARI MË I MIRË“Është e vështirë të zgjedhësh një emër të vetëm. Ka shumë lojtarë të mirë si Nejmar, Mbape, Hazard, Suarez, Aguero…Kristianon e diferencoj nga të tjerë ai është në të njëjtin nivel të lartë me mua”.

JUVENTUS — “Juventusi është një ekip shumë i mirë, ndërsa Ronaldo është një plus. Ishte diçka e mirë për të gjithë kampionatin spanjoll për prestigjin që ai jepte këtij kompeticioni”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online