Merkato pa “rregulla”, Bajerni befason Milanin

0

Ozan Kabak dhe Shtutgarti me sa duket po i bëjnë lëmsh të gjithë. Ditët e fundit ishte bërë me dije se gjithçka ishte mbyllur dhe turku do të kalonte te Milani për 17 milionë euro (15+2 bonuse).

Gjithsesi, ditën e sotme “Bild” raporton se Bajerni i Mynihut ka ndërhyrë përsëri dhe Ozan Kabak është drejt bavarezëve. Diçka të tillë e ka shkuar pikërisht Kristian Falk, kryeredaktori i prestigjiozes gjermane.

Kabak me sa duket do të kalojë te Bajerni për 15 milionë euro, me transferimin që pritet të mbyllet në ditët në vijim.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online