Luftëtari – Kastrioti, trajnerët zbulojnë formacionet…

0

Superiorja rikthehet në Gjirokastër. Luftëtari pret Kastriotin e ardhur nga kategoria e parë. Skuadra e drejtuar nga Kostiç ka për detyrim fitoren pas dështimit në Europa League. Në krahun tjetër krutanët kanë ruajtur një pjesë të madhe të lojtarëve që i sollën në superiore, si dhe kanë marrë disa përforcime nga tregu vendas dhe i jashtëm.

Kategoria Superiore – Java 1
E shtunë, 16.45, stadiumi Luftëtari
Luftëtari – Kamza
Luftëtari: Ruçi, Xhekson, Janiçiç, Rapo, Rapa, Aleksi, Liçaj, Milosavljev, Ramadani, Ymeraj, Shkurtaj. Të gatshëm: Bella, Oshafi, Hyseni, Açka, Demo, Shumeli. Trajner: Milosh Kostiç

Kastrioti: Kuka, Hysein, Lila, Çela, Stijepoviç, Çutra, Shehu, Mziu, Rahim, Bardhi, Marku.
Të gatshëm: Puja, Domgjoni, Shehi, Mulaj, Ymeraj, Caca, Atsina. Trajner: Elvis Plori

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.