Liverpuli zero shanse për titull? Kjo video tregon të kundërtën

0

Premier League merr fund sot dhe Liverpuli ka pak shanse të dalë kampion. “The Reds”, edhe nëse e mposhtin Ulvërhempton do të duhet të presin një mrekulli nga Brajton. Mançester Siti, edhe pse luan në transfertë, zor se do të gabojë në sfidën që vlen titullin. Gjithsesi tifozët e Liverpulit besojnë se mund t’ia dalin dhe këtë e tregojnë me entuziazmin e tyre para ndeshjes, që nis prej orës 16:00.

PREMIER LEAGUE – Java 38
E diel, më 12 maj 2019, ora 16:00

Brajton-Mançester Siti
Bërnlei-Arsenal
Kristal Palas-Bornmuth
Fulhem-Njukasëll
Lester-Çelsi
Liverpul-Ulvërhempton
Mançester Juanjtid-Kardif
Southempton-Hadërsfilld
Totenhem-Everton
Uotford-Uest Hem

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.