Liverpul me sytë te e ardhmja, zyrtarizon yllin e klubit londinez

0

Liverpuli si duket nuk ka në plan të bëjë ndonjë blerje të madhe. Vëmendja e drejtuesve është drejtuar nga e ardhmja. Harvej Eliot është futbollisti më i ri i të kuqve. 16-vjeçari është lojtari më me moshën më të vogël që ka debutuar në Premier Ligë.

Sezonin e kaluar ai është aktivizuar në tre ndeshje me Fulhemin. Luan si anësor dhe spikat me shpejtësinë e tij. Klubi i Liverpulit njofton se Eliot do të jetë në dispozicion të Klop për ndeshjen e ardhshme miqësore me italianët e Napolit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online