Largime nga Tomori, mbrojtësi boshnjak rikthehet në vendlindje

0

Skuadrës së Tomorit do t’i duhet të bëjë pa shërbimet e mbrojtësit Armin Mujkiç për pjesën e mbetur të sezonit. Mbrojtësi boshnjak ka kërkuar leje nga klubi për t’u rikthyer në vendlindje, për shkak të disa problemeve personale.

Klubi i ka dhënë lejekalimin dhe mbrojtësi është larguar. 25-vjeçari ka luajtur 17 ndeshje këtë sezon me Tomorin, 16 si titullar. Po ashtu, boshnjaku ka shënuar dhe dy gola, duke qenë një nga lojtarët më të mirë për skuadrën beratase.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.