Browsing Tag

Mujkic

Zyrtare, lojtari i Tomorit transferohet në Kosovë

Futbollisti Armin Mujkiç ka nënshkruar me skuadrën e Llapit. Ish-futbollisti i Tomorit në Kategorinë e Parë ka zgjedhur ekipin nga IPKO Superliga për të vazhduar karrierën e tij. Zyrtarizimin e tij e bëri vetë klubi i Llapit, që me anë të…

Largime nga Tomori, mbrojtësi boshnjak rikthehet në vendlindje

Skuadrës së Tomorit do t’i duhet të bëjë pa shërbimet e mbrojtësit Armin Mujkiç për pjesën e mbetur të sezonit. Mbrojtësi boshnjak ka kërkuar leje nga klubi për t’u rikthyer në vendlindje, për shkak të disa problemeve personale. Klubi i…

Tomori nën presion, Devolli kërkon fitoren e parë në Berat

Të premten paradite Tomori ka mbyllur përgatitjet për sfidën e radhës në kampionat, kundër Turbinës në Berat. Është ndeshja e tretë shtepiake epr trajnerin Bledar Devolli, i cili ende nuk e ka shijuar fitoren para tifozëve beratas dhe…