LAJMI I FUNDIT | Një tjetër trajner i jep fund aventurës në Kategorinë e Parë

0

Klubi i Apolonisë ka njoftuar mbylljen e marrëveshjes me trajnerin Mariol Miho. Në postimin e klubit në faqen zyrtare në “Facebook” bëhet e ditur se palët kanë zgjidhur kontratën me konsensus.

Miho mori drejtimin e klubit në qershor të këtij viti. Humbja në “Loni Papuçiu” ndaj Elbasanit të vendit të fundit solli largimin e teknikut fierak. Me 35-vjeçarin në krye, Apolonia mblodhi 16 pikë pas 13 ndeshjes, duke regjistruar 4 fitore, 4 barazime dhe pesë humbje.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.