Lajm i keq për Çelsin, dëmtohet rëndë Hazard

0

Në sezonin e kthimit në majën e botës, Eden Hazard ka marrë një goditje të rëndë pikërisht para pushimeve.

Ylli i Çelsit, spektakolar këtë sezon në Premier Ligë, është dëmtuar gjatë grumbullimit me kombëtaren belge.

Mesfushori ka pësuar një frakturë në gju dhe do të mungojë disa muaj.

Ky lajm ndryshon edhe strategjitë e merkatos së Real Madridit, që ishte gati të bënte një superofertë këtë verë, por tashmë mund të tërhiqet.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online