Kukësi feston me spanjollin Serran

0

Para pak ditësh nervat në kulm, sot një tortë për ditëlindje. Te Kukësi e kanë harruar humbjen në Moldavi dhe mendojnë për sfidën e së mërkurës në Elbasan, ku synohet përmbysja e madhe ndaj Sherifit.

Ndërkaq, sot mbrojtësi spanjoll Albert Serran ka pasur ditëlindjen e tij të 33-të dhe Kukësi i ka bërë një ceremoni të thjeshtë, duke e befasuar me një tortë për ditëlindje në mbrëmje, gjatë darkës.

Presidenti Safet Gjici ka qenë i pranishëm dhe ka takuar përzemërsisht spanjollin, duke harruar të bërtiturat pas humbjes në Moldavi, ku kishte në shënjestër pikërisht mbrojtësin spanjoll.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online