Kombëtarja zbarkon në Paris, FSHF nxjerr në treg biletat

FSHF ka njoftuar daljen në treg të biletave për takimin Francë – Shqipëri. Ndeshja e vlefshme për fazën kualifikuese të “Euro 2020”, do të zhvillohet më datë 7 shtator  në stadiumin “Stade de France”, Paris.

Çmimi i biletës është 2500 lekë. Të gjithë të interesuarit mund të pajisen me bileta nëpërmjet blerjes online në faqen zyrtare të “FSHF”-së, ose në ambientet  e dyqanit zyrtar të FSHF-së në rrugën “Themistokli Germenji”, Tiranë.

Vendet për tifozët shqiptarë janë në seksionet B5, B6, B7 dhe B8, të cilat ndodhen në pjesën jugore të stadiumit në tribunën e katit të parë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online