Kategoria e Dytë | Naftëtari i jep “shuplakë” Delvinës, goleadë e Tiranës B

Tirana B ka regjistruar një fitore të thellë me shifrat 5-1 ndaj Klosit. Fitore me rezultat bindës na marrë dhe Sopoti që ka mundur 4-1 kryeqytetasit e Spartakut. Kukësi B nuk ka dalë me pikë nga përballja me Internacional, të cilën e humbën me rezultatin 1-0.

Në Grupin B, Naftëtari regjistroi një fitore me shifrat 3-0 ndaj Delvinës, ndërsa Tepelena mposhti Gramozin me rezultat minimal 1-0.

GRUPI A

Kukësi B 2-3 Internacional
Sopoti 4-1 Spartaku
Tirana B 5-1 Klosi
Nesër
Patizani –   Luzi
Vllaznia B – Ada
Tërbuni –  Gramshi

GRUPI B

Naftëtari 3-0 Delvina
Tepelena 1-0 Gramozi
Nesër
Maliqi – Shkumbini
Këlcyra – Skrapari
Devolli – Albpetrol
Butrinti – Memaliaj

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online