Karvahal: Për një javë shkatërruam gjithçka, sezoni mbaroi!

Mbrojtësi i Realit, Dani Karvahal foli menjëherë pas mbarimit të ndeshjes për mediat spanjolle, ku u shpreh shumë i zhgënjyer me atë që skuadra dha në fushën e lojës. Në fjalën e tij, spanjolli tha:

“Sezoni mbaroi! Shkatërruam gjithçka për një javë. Jam pa fjalë, nuk e kam pasur asnjëherë këtë ndjesi. Filluam mirë në pjesën e dytë dhe u munduam të futeshim në lojë, por goli 0-3 na preu këmbët dhe skuadra u dorëzua”,- tha shkurtimisht mbrojtësi i djathtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online