“Je trajner m***”, De Brujne habit Guardiolën me deklaratën e tij!

0

Pep Guardiola e ka nisur karrierën e tij si trajner prej 11 vitesh, teksa deri më tani ka fituar plot 26 tituj, me një mesatare të çmendur.

Fundjavën që lamë pas, strategu spanjoll siguroi edhe Premier Ligën me Mançester Sitin e tij dhe në videot e festës pas përfundimit të ndeshjes ndaj Brajton, shihet Kevin De Brujnë që i drejtohet trajnerit të tij me një deklaratë epike.

“Je një trajner m***, ti gjithmonë fiton!” Guardiola i habitur e pyet përsëri lojtarin e tij, se çfarë tha, ndërsa më pas të dy e kalojnë me të qeshura. Momentin e deklaratës e gjeni në videon e mëposhtme.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.