Ikardi nuk duron më, ka një përgjigje për tifozët

0

Interi po kalon një moment të vështirë, teksa u mund edhe në takimin e djeshëm me Bolonjën. Skuadra zikaltër ka pësuar një rënie drastike në këtë 2019-të duke mos mundur që të shënojë akoma një gol në kampionat për këtë vit të ri.

Kjo situatë natyrshëm që i ka shqetësuar jashtë mase tifozët, të cilët në takimin me Bolonjën për gjatë gjithë ndeshjes kanë kontestuar skuadrën e tyre, për rezultatet e dobëta dhe paraqitjen zhgënjyese në takimet e fundit.

Si kapiten. Ikardi e ndjen më shumë këtë situatë dhe u është përgjigjur tifozëve përmes një postimi në “Instagram”, teksa shkuan: “ Nëse nuk na doni kur humbasim, mos na doni as kur fitojmë”. Dukshëm i indinjuar argjentinasi nga ofendimet e shumta të tifozëve, që deri diku me të drejtë nuk e pranojnë që ekipi të degradojë në kaq pak kohë në këtë mënyrë.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.