Halili: E kam bërë detyrën time, herët për të folur nëse rrezikon Ze Maria

0

Pas ndeshjes, presidenti Refik Halili ka komentuar këtë humbje, teksa ka theksuar se ai ka ndërtuar një skuadër me kualitet.

“Keqardhje për këtë rezultat. Shpresoja dhe besoja tek skuadra. Edhe pse jemi të tensionuar kemi 18 lojtarë që janë gati për të qenë titullar. Kemi një kontingjent të plotë. Ka qenë detyra ime dhe e bashkëpunëtorëve të mi që të bënim një merkato cilësore.

A rrezikon Ze Maria? Është shpejt të flasim nëse rrezikon trajneri”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.