Grizman ”lë thatë” Barçën, e ardhmja jashtë Spanjës!

0

Antuan Grizman është një ndër enigmat më të mëdha të merkatos aktuale, me sulmuesin e Atletikos që prej kohësh ka deklaruar largimin e tij nga Madridi.

Fillimisht u tha se ishte gjithçka e kryer për një kalim të tijin te Barcelona, por tashmë kalimi i Grizman në Katalonjë duket shumë larg. Diçka të tillë e konfirmon edhe prestigjiozja “Sport“, që raporton se sulmuesi mund të kalojë te PSG.

Sipas rapotimeve, thuhet se Grizman mund të vijojë karrierën në vendin e tij, pra në Francë, ku PSG e pret me krahët hapur. Gjithsesi, prania e Mbape, Nejmar si dhe Kavani është diçka që mund ta vështirësojë një kalim në Paris…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.