Gjendja e Telushit, lajme të mira për Partizanin

0

Partizani pati një mungesë me peshë në sfidën ndaj Kukësit, si Bruno Telushi. Mesfushori vlonjat, u largua që në ndeshjen ndaj Teutës, ku u shtrua menjëherë në spital. Javën e shkuar, 28-vjeçari iu nënshtrua një operacioni në mushkëri, si pasojë e ajrit të mbledhur nga përplasjet e shumta në fushë.

Operacioni kaloi me sukses dhe ditën e sotme ka ardhur një tjetër lajm i mirë për lojtarin dhe për Partizanin. Bruno Telushi ka lënë spitalin dhe tashmë do të vijojë të punojë për rikthimin e tij, ku akoma nuk është dhënë një datë fikse për këtë të fundit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online