Frikë dhe tmerr për yllin e Spanjës, mëson lajmin e keq pas ndeshjes me Ishujt Faroe

0

Frikë dhe tmerr në shtëpinë e Alvaro Moratës. Ndërkohë që ky i fundit ishte në impenjim me Kombëtaren e Spanjës, disa hajdutë kanë vjedhur në shtëpinë e tij, ku në atë moment ndodheshin dhe gruaja e Moratës, Alis Kampejo, si dhe dy fëmijët binjakë të çiftit.

Për fat të mirë, hajdutët kanë grabitur vetëm disa objekte me vlerë dhe nuk kanë bërë asgjë ndaj familjes së Moratës. Tashmë, gjithçka ka kaluar në dorë të policisë, që do të mundohet ta zbardhë ngjarjen sa më shpejt të jetë e mundur.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.