FOTOLAJM | Përgatitet festa, ja si duket autobusi i ri i Partizanit

0

Partizani është gati për derbi, ndërkohë që lojtarët këtë herë kanë gati edhe autobusin e ri. Deri para pak kohësh ngjyra e tij ishte e bardhë dhe nuk kuptohej se kishim të bënim me një autobus të një ekipi futbolli.

Në kampin e kuq kanë nxituar t’i japin një pamje tjetër para festës së titullit. Sot mund të jetë dita kur Partizani të ngrejë trofeun shumëpritur prej 26 vitesh dhe së fundmi na ka mbërritur edhe një foto e autobusit me “look”-un e ri.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.